Lekarze Chicago Eye

Manus C. Kraff, MD

Manus C. Kraff, MD jest profesorem okulistyki klinicznej w Northwestern University Medical School. Jest byłym przewodniczącym programu oraz członkiem zarządu, oraz byłym prezesem stowarzyszenia „American Society of Cataract and Refractive Surgery” (zajmującym się chirurgią refrakcji oraz zaćmy). Ponadto Dr Kraff był członkiem izby „House of Delegates of the American Medical Association”.

Dr Kraff odegrał kluczową rolę w procesie rozwoju formuły Sanders-Retzlaff-Kraff (SRK), stosowanej na całym świecie w celu określenia właściwej mocy soczewek wewnątrzgałkowych, wszczepianych do oka pacjenta podczas operacji zaćmy. Dzięki badaniom naukowym przeprowadzonym przez Dr Kraff'a, filtrowanie soczewek wewnątrzgałkowych oraz postęp w procesie fakoemulsyfikacji (małe nacięcia podczas operacji zaćmy) stały się szczególnie powszechne. Jako jeden z głównych badaczy klinicznych, Dr Kraff pomógł rozpowszechnić metodę VISX laserowej korekcji wzroku, stosowanie wszczepialnych soczewek kontaktowych (ICL) dla wysokiej krótkowzroczności oraz wykorzystywanie implantów Micro-Telescope w przypadku zwyrodnienia plamki żółtej.

Dr Kraff został dwukrotnie nominowany jako "najlepszy lekarz w Stanach Zjednoczonych". Jest jedynym lekarzem w Chicago specjalizującym się w leczeniu zaćmy, który został wyróżniony za swoje szczególne osiągnięcia jako jeden ze „111. okulistów w Ameryce”.

Jeśli chcesz się umówić na wizytę z Dr Manus Kraff'em, zadzwoń: (773) 777-4444.

meet our team

Cheryl Kraff-Cooper, MD

Dr Cheryl Kraff-Cooper jest specjalistką w zakresie kompleksowej okulistyki.

Uzyskała licencjat na University of Illinois, a doktorat w Chicago Medical School, gdzie była członkiem Alpha Omega Alpha Honorary Society (honorowe stowarzyszenie studentów), oraz otrzymała najwyższe miejsce w konkursie z dziedziny podstawowych nauk ścisłych. Po stażu w szpitalu w Evanston, odbyła rezydenturę w University of Illinois.

Dr Kraff-Cooper jest dymplomatką w American Board of Ophthalmology, czynną działaczką w American Society of Cataract and Refractive Surgery, American Medical Women's Association i Chicago Ophthalmological Society. Dr Kraff-Cooper jest również członkinią zarządu głównego organizacji Chicago Lighthouse, służącą niewidomym i osobom niedowidzącym w każdym wieku, z różnych środowisk.

Jeśli chcesz się umówić na wizytę z Dr Cheryl Kraff-Cooper, zadzwoń: 773-777-4444

meet our team

O nas

LASIK & Opcje korekcji wzorku

Szukasz lekarza specjalizującego się w zabiegu LASIK? Na terenie Chicago prawdopodobnie nie ma bardziej znanego chirurga niż Dr Manus Kraff. Jego zaangażowanie w dziedzinie okulistyki jest ogromne. Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz, że przybliży ona Państwu informacje w zakresie zabiegu LASIK.

Procedura LASIK jest prosta, szybka i skuteczna. W zależności od stanu oczu, istnieją różne metody korekcji wzroku wchodzące w zakres zabiegów LASIK. Dr Manus Kraff wybierze najbardziej odpowiednią procedurę dla Twoich oczu. Jeżeli okulary bądź soczewki kontaktowe zaczęły Ci przeszkadzać w wykonywaniu codziennych czynności, zgłoś się do naszego gabinetu (zlokalizowanego przy Harlem Ave) i skonsultuj się z ekspertem.

WIĘCEJ> WIĘCEJ
Chirurgia zaćmy

Czy Twój wzrok stał się mglisty i niewyraźny? Czy kolory wydają się przytłumione i nieostre? Czy odczuwasz dyskomfort, gdy Twoje oczy wchodzą w kontakt ze słońcem? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco być może cierpisz na zaćmę.

Zaćma jest zmętnieniem soczewki w oku, która zazwyczaj staje się zamglona i lekko żółtawa. Gdy soczewka mętnieje, jakość widzenia się znacznie pogarsza.

Dr Manus Kraff jest bezkonkurencyjnym, certyfikowanym okulistą wykonującym chirurgię zaćmy w Chicago. Nasza metodyka jest jedną z najlepszych w kraju i obejmuje: brak szwów i blizn, oraz stosowanie najwyższej jakości implantów. Jeśli masz wrażenie, że zaćma daje o sobie znać, przez co Twój świat jest bezbarwny skontaktuj się z naszym gabinetem.

WIĘCEJ> WIĘCEJ
Referencje

Naszym celem jest zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakości opieki. To główna filozofia naszego dyrektora medycznego, dr Manusa Kraff'a, który przez lata wykonywania praktyki lekarskiej wyleczył szereg szczęśliwych pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z ich wyjątkowymi opowieściami i pozytywnymi opiniami.

WIĘCEJ REFERENCJIWIĘCEJ
next
Poznaj nasz zespół

Nasi lekarze

Manus Kraff MD, Cheryl Kraff Cooper, MD i Caryn Orlin-Kraff, MD – ich celem jest dostarczanie niestandardowych rozwiązań w leczeniu wad wzroku dla każdego ze swoich pacjentów z osobna przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii,w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy usługi w zakresie okulistyki, chirurgii ogólnej, chirurgii refrakcyjnej zaćmy i leczenia jaskry.

Manus Kraff, M.D.

Manus C. Kraff, MD jest profesorem okulistyki klinicznej w Northwestern University Medical School.

Jest byłym przewodniczącym programu oraz członkiem zarządu, oraz byłym prezesem stowarzyszenia „American Society of Cataract and Refractive Surgery” (zajmującym się chirurgią refrakcji oraz zaćmy). Ponadto Dr Kraff był członkiem izby „House of Delegates of the American Medical Association”.

> WIĘCEJWIĘCEJ

Cheryl Kraff-Cooper, M.D.

Dr Cheryl Kraff-Cooper jest specjalistką w zakresie kompleksowej okulistyki.

Uzyskała licencjat na University of Illinois, a doktorat w Chicago Medical School, gdzie była członkiem Alpha Omega Alpha Honorary Society (honorowe stowarzyszenie studentów), oraz otrzymała najwyższe miejsce w konkursie z dziedziny podstawowych nauk ścisłych. Po stażu w szpitalu w Evanston, odbyła rezydenturę w University of Illinois.

> WIĘCEJWIĘCEJ
Jak nas znaleźć

Kontakt

Godziny:
Od poniedziałku do piątku 
9:00 a.m. to 5:00 p.m.

Nasz adres:
3115 N Harlem Ave # 300, Chicago, IL 60634

Telefon:
(773) 777-4444